Салон за коса

Најдобро оценетиот салон и спа
центар во Скопје со професионални
стилисти и експерти за боја.

Салон за убавина

Нашиот талентиран и високо обучен персонал
нуди широк спектар на салонски и спа услуги
за да изгледате и да се чувствувате најдобро.

Пораки / Testimonials

од нашите клиенти

Новости

и понуди

Контактирајте не

Љубљанска 6 лок. 2,
City Tower, City Mall

contact@celsius.mk

Работно време

Пон - Чет: 9:00 - 21:00
Пет - Нед: 9:00 - 21:00

Закажете термин

Phone: +389 70 38 22 05

Социјален свет